ul. Lubelska 3, kol. Jakubowice Konińskie, 21-003 Ciecierzyn, Lublin

Usługi cateringowe w Lublinie - Dwór Anna

Catering w Lublinie

Profesjonalne usługi cateringowe w Lublinie. Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej. Każdorazowo dopasowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań klienta. Jesteśmy otwarci na nietypowe zamówienia. Oferujemy usługi cateringowe na takie okazje, jak bankiety, konferencje, sympozja, szkolenia, przyjęcia okolicznościowe, imprezy plenerowe.

W celu zaplanowania zamówienia obsługi cateringowej zachęcamy do kontaktu z managerem Dworu Anna pod numerem 81 501 22 40 lub 500 020 187, e-mail: kontakt@dworanna.pl

 


 

Usługi cateringowe najwyższej jakości

 

Nic nie jest tak doskonałym uświetnieniem każdego eventy jak dobry catering. Jedzenie w naszym kręgu kulturowym jednoczy wszystkich ludzi bez względu na wykonywany zawód czy poglądy polityczne. Spożywanie posiłków sprawia, że biesiadnicy chętnie zasiadają przy wspólnym stole i niejednokrotnie zawierają nowe znajomości. A wszelkie rozmowy o interesach w większości przypadków przeprowadzane są właśnie podczas obiadu bądź kolacji. Bo czyż można sobie wyobrazić przyjemniejszą atmosferę? Szczęk talerzy i odgłos nalewanego wina nastraja optymistycznie, odpręża zmęczone ciało oraz wprowadza przyjemną aurę.

Na terenie Lublina swoje usługi cateringowe oferuje Dwór Anna. Bogate menu kusi tradycyjnymi daniami kuchni polskiej. Kucharze produkty regionalne przemieniają w mistrzowskie dania, które zachwycają niecodziennymi połączeniami smakowymi. Każdy korzystający z usług cateringowych Dworu Anna w Lublinie może indywidualnie skomponować menu. A jest z czego wybierać! Od aromatycznych zup bulgoczących w garnkach, przez mięso i ryby rozłożone na półmiskach, po piętrzące się na paterach słodkości. Usługi cateringowe nie wykluczają ze wspólnego ucztowania również wegetarian, a serwowane dania jarskie odkrywają na nowo trochę zapomniane warzywa strączkowe oraz kasze.

Jak powszechnie wiadomo zanim jedzenie trafi do ust sycą się nim oczy. Dlatego wszystkie potrawy wychodzące z kuchni Dworu Anna charakteryzują się bardzo eleganckim podaniem. Niewielkie porcje uwieńczone delikatną dekoracjom i schludnie ułożone na talerzach przyciągają uwagę oraz zachęcają do jedzenia.

Dwór Anna swoje usługi cateringowe świadczy na wielu polach. Kucharze przygotują wyśmienite danie na każdą okazję. Nie straszne im bankiety, szkolenia, konferencje, sympozja, spotkania biznesowe czy promocje. Jeśli jest taka potrzeba skomponują odpowiednie menu na uroczystości w plenerze. W doborze dań jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia. A zadowoleni konsumenci to najlepsza rekomendacja dla usług cateringowych.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Masz pytania? Chciałbyś zarezerwować pokój, stolik lub salę weselną?