ul. Lubelska 3, kol. Jakubowice Konińskie, 21-003 Ciecierzyn, Lublin

ZDJĘCIE
NAZWA POKOJU
CENA
SZCZEGÓŁY

Luksusowy apartment typu studio składający się z dwóch elegancko urządzonych pokoi sprawi, że zasmakujesz naszej dworskiej gościnności w najwyższej jakości usług.

390zł

Urządzony w dawnym stylu pokój jednoosobowy wyposażony w duże wygodne łóżko, telewizję, telefon, łącze wi-fi oraz łazienkę z prysznicem.

240zł

Urządzony w dawnym stylu pokój wyposażony jest w 2 wygodne łóżka, stanowisko do pracy, hotelowe łącze wi-fi, TV oraz łazienkę z prysznicem.

290zł

Komfortowy pokój z 3 oddzielnymi łóżkami. Dzięki klasycznej elegancji i niepowtarzalnej atmosferze pokój zapewnia idealne warunki do pracy i wypoczynku.

420 zł

Elegancki pokój przeznaczony dla jednej lub dwóch osób. Pokój wyposażony jest w wygodne łóżko małżeńskie.

290zł

SZYBKA REZERWACJA

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Pokoje hotelowe w Lublinie


Już mieszkańcy starożytnej Europy doceniali rolę snu i zdawali sobie sprawę z jego dobroczynnego wpływu na organizm. Bo przecież nic tak nie regeneruje sił po ciężkim dniu bądź hucznej zabawie oraz nie nastraja pozytywnie do nadchodzącego dnia, jak komfortowo i spokojnie przespana noc.

Dwór Anna w Lublinie może poszczycić się wyjątkowymi pokojami hotelowymi. Uwagę przykuwa jednorodny wystrój nawiązujący do stylowych mieszkań w przedwojennych kamienicach. Pokoje hotelowe wyposażone są w eleganckie, drewniane łóżka, które pozwolą przenieść się w czasie o dziesiątki lat. Odcienie brązu, zieleni, żółci oraz bieli tworzą harmonijną kompozycję oraz sprawiają, że pokoje hotelowe są niezwykle przytulne i zaciszne. Dodatkowo dużo uroku, a także poczucie intymności nadają gustowne bibeloty. Stare telefony, mosiężne kandelabry i haftowane serwety stanowią doskonałe dopełnienie każdego wnętrza. Oczywiście we wszystkich pokojach widoczny jest znak nowoczesności. Każdy przybyły na nocleg do swojej dyspozycji ma telewizor, telefon stacjonarny oraz dostęp do hotelowej sieci Wi-Fi.

Dwór Anna swoim gościom oferuje komfortowe pokoje przeznaczone dla jednej, dwóch bądź trzech osób. Każda noc uwieńczona jest dodatkowo wybornym śniadaniem, które pozwoli optymistycznie spojrzeć na wyzwania nadchodzącego dnia. Specjalnie dla małżonków przygotowany jest luksusowy apartament. To zaaranżowany z dużym smakiem pokój typu studio, w którego skład wchodzi sypialnia z pokaźnym łożem, pokój dzienny wyposażony w sofę, a także łazienka. Po królewsku ugoszczone zostaną zarówno całe rodziny jak również przybysze, którzy dotarli w pojedynkę. Pokoje hotelowe w Dworze Anna doskonale nadają się także do pracy

Noc, w jednym z tych urządzonych iści po dworsku pokoi hotelowych w Lublinie, to nie lada przeżycie. Nocleg z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i sprawi, że każdy gość choć na chwilę poczuje się jakby odbył podróż w czasie.

Masz pytania? Chciałbyś zarezerwować pokój, stolik lub salę weselną?