ul. Lubelska 3, kol. Jakubowice Konińskie, 21-003 Ciecierzyn, Lublin

Restauracja w Lublinie

Restauracja w Lublinie

Restauracja nasza znana jest ze znakomitej kuchni staropolskiej, dużego wyboru trunków oraz profesjonalnej obsługi i miłej atmosfery. Nasza restauracja należy do najlepszych w regionie, co potwierdzają liczne nagrody zdobyte w wielu konkursach.
W stylowych wnętrzach restauracji Dworu Anna odnajdziecie Państwo atmosferę dyskretnej elegancji i dworskiego szyku.

Zapraszamy codziennie na wyśmienite dania a’la carte w godzinach od 13.00 do 21.00 (lub do ostatniego gościa).

Oferujemy możliwość zarówno zarezerwowania stolika, jak i całej sali na wyłączność – w tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu 81 501 22 40 lub e-mailowo: kontakt@dworanna.pl

Dla naszych restauracyjnych i hotelowych gości oferujemy bezpłatny parking.

 


 

Specjalizujemy się w wyśmienitej i tradycyjnej kuchni polskiej

 

Restauratorzy na każdym kroku kuszą swoimi wyjątkowymi ofertami pragnąc przyciągnąć jak największą liczbę gości. Jak nie zaginąć w restauracyjnym gąszczu i gdzie, z pustym żołądkiem, skierować swoje kroki?

Na kulinarnej mapie Lublina poczesne miejsce zajmuje restauracja Dworu Anna. Lokal ten zachwyca eleganckim wnętrzem utrzymanym w ciepłych odcieniach brązu, zieleni oraz żółci. Dużo stylu nadają ciężkie, wytworne zasłony oraz bar wykonany z kamienia. Natomiast bogato zdobiony kominek i piec czynią restaurację niezwykle przytulną oraz sprzyjają poufnym pogaduszkom. Restauracja Dworu Anna wyróżnia się na tle innych lokali w Lublinie wyjątkową kuchnią. Tutaj goście zostaną przyjęci iście po staropolsku. Na stoły, oprócz mięsiw, potraw z ryb, zawiesistych zup oraz różnego rodzaju zakąsek, wjadą domowe nalewki oraz tradycyjne ciasta. Stąd z pewnością nikt nie wyjdzie głodny. Dodatkowo o przyjazną i sprzyjającą niezobowiązującym rozmowom atmosferę dba profesjonalna obsługa, która wie co to dworskie obyczaje. Pod czujnym okiem kelnerów oraz dzięki wysiłkom kucharzy każdy posiłek stanie się niezwykłym przeżyciem kulinarnym, które na długi czas pozostanie w pamięci.

Taka staropolska życzliwość oraz wyborna kuchnia nie pozostaną bez echa na terenie całego miasta. Wieść o gościnnych progach restauracji Dworu Anna w Lublinie z pewnością trafi do uszu wszystkich smakoszy i sprawi, że głodni kulinarnych doznać oraz estetycznych wrażeń staną u progu lokalu.

Eleganckie i gustownie zaaranżowane restauracyjne wnętrza są doskonałym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Poczynając od uroczystości rodzinnych (komunie, chrzciny), przez różnego rodzaju konferencje i sympozja, po eventy firmowe, a nawet studniówki. W zależności od okazji restauracja Dworu Anna zostanie odpowiednio przygotowana, a menu dopasowane do gustów biesiadników. Pozostaje już tylko ucztować i bawić się do białego rana!

 

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Masz pytania? Chciałbyś zarezerwować pokój, stolik lub salę weselną?