ul. Lubelska 3, kol. Jakubowice Konińskie, 21-003 Ciecierzyn, Lublin

Organizacja imprez w Lublinie

Oferujemy profesjonalną obsługę każdego spotkania biznesowego, konferencji, szkolenia czy innego eventu. Organizatorom oferujemy rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, odtwarzacz DVD oraz bezprzewodowy internet. Na życzenie naszych Gości przygotowujemy bogaty bufet kawowy.

W celu zaplanowania Państwa imprezy lub eventu zachęcamy do kontaktu z managerem Dworu Anna pod numerem 81 501 22 40 lub 500 020 187, e-mail: kontakt@dworanna.pl

 


 

Niezapomniane wydarzenia, imprezy i eventy

 

Każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje solidnej dawki zabawy, która pomoże oderwać się od codziennych spraw. Zatem wszelkiego rodzaju imprezy na stałe wpisują się w rozrywkowy kalendarz. Samodzielne zorganizowanie całej imprezy może być poważnym wyzwaniem wymagającym dużego nakładu pracy i wysiłku. Warto więc w tej kwestii zaufać profesjonalistom, co pozwoli oszczędzić dużo stresu i wyczerpujących zabiegów.

Pracownicy Dworu Anna w Lublinie pomogą zorganizować każdą uroczystość. Bez względu na to czy będzie to święto rodzinne, impreza urodzinowa czy wytworny bal.

Dwór Anna to doskonałe miejsce do organizacji mniej formalnych eventów, bali oraz uroczystości rodzinnych. Przestronna sala, urządzona z dużym smakiem, pozostawia znaczną część miejsca na wspólne tańce i zabawy towarzyskie. Oczywiście odpowiednia przestrzeń przeznaczona jest także dla zespołu muzycznego wybranego zgodnie z upodobaniami biesiadników. Dobre nagłośnienie jest rzeczą priorytetową, która gwarantuje doskonałą zabawę, bez względu na to czy salę wypełnia dźwięk skrzypiec czy też gitarowe rytmy. Natomiast odpowiednie usytuowanie zespołu wpływa na ogólne doznania estetyczne. W sali Dworu Anna, muzycy niezwykle atrakcyjnie prezentują się na scenie zlokalizowanej na tle pokaźnych rozmiarów kominka, wykonanego z białego kamienia.

Zimą w Dworze Anna w Lublinie także nie brakuje atrakcji. Kiedy w uszy szczypie mróz, a śnieg pokrywa ziemię głównym punktem imprezowym programu staje się kulig. Ta jedna z ulubionych zimowych rozrywek polskiej szlachty z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Szybka jazda na saniach przez leśne ostępy sprawi, że każdy poczuje na skórze dreszczyk emocji. Dodatkowo żarzące się pochodnie, ciepłe kołnierze futer przylegające do szyi i tętent końskich kopyt sprawią, że uczestnicy choć na chwilę przeniosą się do innego świata. A po kuligu obowiązkowo ognisko z aromatycznym grzanym winem i porcją wytrawnego gulaszu. Takie imprezy pozostawiają wspomnienia na zawsze!

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Masz pytania? Chciałbyś zarezerwować pokój, stolik lub salę weselną?