ul. Lubelska 3, kol. Jakubowice Konińskie, 21-003 Ciecierzyn, Lublin

Wesela w Lublinie

Wesele w Dworze Anna, to gwarancja wyjątkowego przyjęcia i satysfakcji zarówno dla młodej pary jak również dla ich gości, ponieważ jest to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc tego typu w okolicach Lublina.

Eleganckie, stylowe i niebanalne wnętrza Dworu Anna z przynależącym do niego ogrodem w stylu rzymskim, stanowią fantastyczną scenerię dla uroczystości ślubnych i organizacji wesela. Dwór Anna proponuje organizację zarówno kameralnego przyjęcia weselnego, jak i dużego wesela nawet do 250 osób.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 3 sale Dworu Anna. Wszystkie sale na wesela, tworzą nastrój dostojności, szyku i elegancji. Na tak ważną uroczystość przygotowujemy specjalne menu ustalane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami Młodej Pary i zaproszonych gości.

Wesele na Państwa życzenie uświetni szereg atrakcji – m. in.możliwość organizacji ślubu w ogrodzie, stół dworski z przysmakami Dworu Anna, pokazy walk rycerskich, animatorzy, teatr ognia, fajerwerki, fontanny multimedialne, fotobudki i inne.

Zorganizowaliśmy już blisko 1000 wesel!

Staropolska gościnność, wykwintne i smaczne menu, przepiękne wnętrza oraz jakość usług na najwyższym poziomie to wizytówka Dworu Anna.

Profesjonalny konsultant weselny pomoże w znalezieniu najlepszych fotografów, florystów i zespołów muzycznych.

Położenie Dworu Anna w cichej i spokojnej okolicy, niesamowity ogród, przestronne sale oraz duży parking to tylko kilka z wielu walorów szczególnie cenionych przez Gości weselnych.

W celu zaplanowania przyjęcia weselnego zachęcamy do kontaktu z managerem Dworu Anna pod numerem 81 501 22 40 lub 500 020 187, e-mail: kontakt@dworanna.pl

 


 

Zorganizuj niezapomniane wesele w Dworze Anna

 

Organizując wesele w Lublinie większość par poszukuje sali weselnej usytuowanej z dala od miejskiego zgiełku. Dwór Anna, w porównaniu z innymi domami weselnymi w Lublinie, może pochwalić się położeniem w spokojnej oraz cichej okolicy. Dzięki temu wszyscy zaproszeni goście będą mogli poczuć się wyjątkowo komfortowo, a żadne wścibskie spojrzenia nie popsują zabawy. Weselne tańce i wyśmienita zabawa mogą zostać uświetnione specjalnymi atrakcjami. Nic tak nie przyciąga uwagi zebranych jak małe urozmaicenie wieczoru. Dwór Anna organizuje pokazy walk rycerskich bądź przedstawienia z wykorzystaniem ognia. Natomiast nocą nic nie wygląda bardziej zjawiskowo od fajerwerków rozświetlających niebo czy kolorowych pokazów multimedialnych fontann.

Organizacja wesela w Lublinie nie musi przyprawiać o zawrót głowy. Kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej sali weselnej, która sprawi, że w duszy każdego zagra muzyka.

POLUB NAS NA FACEBOOKU

Masz pytania? Chciałbyś zarezerwować pokój, stolik lub salę weselną?